Kontakt/Här finns vi

Varmt välkommen att höra av dig om du har frågor kring Småskolan (åk F-2) och/eller Eraskolan (åk 3-6).

DIREKTNUMMER OCH MEJLADRESSER:
– Till skolan (expeditionen, Rigmor) samt sjukanmälan av elev: 013-47 90 400

– Förskoleklass:
Louise 0734-60 50 92
Ingela

– Klass 1:
Ingela
Sara

– Klass 2:
Erika 0767-25 50 20
Ia D 0767-25 50 25

– Klass 3 (Eraskolan):
Rut 0734-60 50 99
Sanna 0734-60 50 98

– Klass 4 (Eraskolan):
Jessica 0734-60 50 91
Josefin 0734-60 50 93

– Klass 5 (Eraskolan):
Heidi 0767-25 50 22
Josefin 0734-60 50 93

– Klass 6 (Eraskolan):
Anki 0734-60 50 94
Emma H 0767-25 50 21
Beatrice 0767-25 50 24

– Fritidshem:
Uffe 0734-60 50 97 (Gula)
Kalle 0767-25 50 23
Annika 0734-60 50 95 (Röda)
Becca 0734-60 50 96
Ia Ö

– Rektor:
Fredrik Påhlsson 0734-60 50 90

Övrig personal nås genom expeditionen 013-47 90 400

Ersätt [till] med @ i mejladresserna.
Funktionsbrevlådor:
Anmälningar: anmalan[till]smaskolan.se
Skolsyster: syster[till]smaskolan.se
Kurator: kurator[till]smaskolan.se
Fritids, för t ex ändring av tider: fritids[till]smaskolan.se
Rektor: rektor[till]smaskolan.se
Rektorsexpedition: rektorsexp[till]smaskolan.se
Direktadresser, personal:
Anki Vingsater: anki.vingsater[till]smaskolan.se
Annika Samuelsson: annika.samuelsson[till]smaskolan.se
Beatrice Angelstig: beatrice.angelstig[till]smaskolan.se
Emma Hektor: emma.hektor[till]smaskolan.se
Erika Jacobsson: erika.jacobsson[till]smaskolan.se
Fredrik Påhlsson: fredrik.pahlsson[till]smaskolan.se
Heidi Pekkarinen: heidi.pekkarinen[till]smaskolan.se
Ia Danielsson: ia.danielsson[till]smaskolan.se
Ia Ögren: ia.ogren[till]smaskolan.se
Ingela Wågbrant: ingela.wagbrant[till]smaskolan.se
Louise Ferm: louise.ferm[till]smaskolan.se
Jessica Påhlsson: jessica.pahlsson[tll]smaskolan.se
Josefin Friberg: josefin[till]smaskolan.se
Kim Thorsén Yxne: syster[till]smaskolan.se
Rebecca Karlsson: rebecca.karlsson[till]smaskolan.se [föräldraledig]
Rebecca Wahlström: rebecca.wahlstrom[till]smaskolan.se
Rigmor Stenberg (exp): rigmor.stenberg[till]smaskolan.se
Rut Nyman: rut.nyman[till]smaskolan.se
Sanna Mattsson: sanna.mattsson[till]smaskolan.se
Sara Pettersson: sara.pettersson[till]smaskolan.se
Uffe Johansson: uffe.johansson[till]smaskolan.se


E-post:

info@smaskolan.se

Telefon:

013-47 90 400 (exp)

Småskolan Pedagogik i Sverige AB
Organisationsnummer: 559034-5178
Småskolan Pedagogik

Visa större karta

.